<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://px.ads.linkedin.com/collect/?pid=1164826&amp;fmt=gif">
Terug

Duik in de wereld van onze diensten.

HEYDAY Integrated en VGZ aan tafel in FMN-podcast over partnerschap en samenwerking

Terug naar blog overzicht

Hoe ziet een écht partnerschap eruit tussen opdrachtgever en opdrachtnemer in facilitaire dienstverlening? Over die vraag gingen Sarah Blonk, klantmanager bij HEYDAY Integrated en Simone Hulsteijn, Manager Facility Management bij VGZ, onlangs in gesprek tijdens een nieuwe aflevering van de FMN-podcast. De opname stond onder leiding van Wisse Stenchlak en Richard van Vliet die samen een serie over goed opdrachtgever- en opdrachtnemerschap presenteren.

In het gesprek vertellen Sarah en Simone hoe HEYDAY Integrated en VGZ al ruim elf jaar samenwerken binnen een relatie die voortdurend meebeweegt met een veranderende organisatie, nieuwe verwachtingen en gezamenlijke ambities.

Tijdens de opname viel Wisse vooral op hoe zichtbaar de onderlinge verbinding is.

“Wat mij vooral raakte was de non-verbale communicatie tijdens het interview,” vertelt Wisse Stenchlak. “Hoe Simone en Sarah spraken over verwachtingen en vertrouwen in samenwerking, werd fysiek bevestigd in hun doen en laten. Authentiek! Het werd een eerlijk, energiek en inspirerend gesprek over hoe een relatie tussen opdrachtgever en partner steeds opnieuw vorm krijgt.”

Thema’s die centraal staan

In de podcast gaan Sarah en Simone dieper in op onder meer:

  • Hoe opdrachtgever- en opdrachtnemerschap in de praktijk vorm krijgt

  • Hoe gezamenlijke doelen richting geven aan de samenwerking

  • Hoe beide organisaties omgaan met wendbaarheid en veranderende omstandigheden

  • En hoe thema’s als ESG, data en hospitality steeds meer verweven raken in het partnerschap

“Een partnerschap vraagt om vertrouwen, transparantie en de bereidheid om elkaars belangen écht te begrijpen,” benadrukt Sarah Blonk. “Dat is de basis waarop we samen met VGZ bouwen aan continuïteit en vernieuwing binnen de facilitaire dienstverlening.”

Het gesprek laat zien hoe modern partnerschap vraagt om scherpte én verbinding en hoe duurzaam samenwerken vooral een continu proces is, niet een eindpunt.

🎧 De volledige podcastaflevering verschijnt binnenkort via de kanalen van FMN en HEYDAY. Blijf ons volgen om de release niet te missen!

podcast fmnOp de foto (v.l.n.r.): Wisse Stenchlak, Simone Hulsteijn, Sarah Blonk en Richard van Vliet.

WhatsApp Image 2025-11-13 at 14.47.35 (1)
Picture of Lisa Hagoort

13-11-2025

Lisa Hagoort is Marketing Business Partner van HEYDAY Hospitality & Integrated en verantwoordelijk voor de volledige marketing-, branding- en PR-strategie. Ze gelooft in de kracht van verhalen die raken, verbinden en iets in beweging zetten. Met oog voor detail en gevoel voor timing zet ze anderen graag in het zonnetje – of dat nu collega’s, klanten of vakgenoten zijn. Altijd met als doel om de impact van hospitality zichtbaar en voelbaar te maken.